Wenzhou Yeni Mavi Gökyüzü Elektrik Co, Ltd

Devre Kesici imalatına odaklanma

Yüksek kaliteli malzemeler, profesyonel üretim

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd Fabrika turu

iyi kalite Endüstriyel Tip Devre Kesici satış için
iyi kalite Endüstriyel Tip Devre Kesici satış için
New Blue Sky titiz bir ortaktır. Her zaman kaliteli ve hızlı teslimat tutabilirler. Bir keresinde ekiplerini atölye çalışmalarına davet ettik. hızlı öğreniyorlar.

—— Greg Henk

Yeni Mavi Gökyüzü güven verici bir tedarikçidir. ve Yeni Mavi Gökyüzü, Çinli yedek parça üreticileri arasında öne çıkıyor. Takımlarını birçok arkadaşıma tavsiye ediyorum.

—— Alexander Kozhushko

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Üretim sürecinde ve sevkıyattan önce, ürünlerimizin her biri, ürünün en iyi kalitede olmasını sağlamak için çok sıkı profesyonel testlerdir. Ayrıca, Liushi Hükümet Test Merkezi, Hangzhou Fangyuan Test Merkezi, TÜV Test Merkezi ile uzun vadeli işbirliği ilişkisi de olan şirket, 2005 yılında “Zhejiang'ın teknoloji araştırma ve geliştirme merkezi” olarak yetkilendirilen Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezi'ni kurdu. Eyaleti ”ve Zhejiang Eyaleti Halk Hükümeti tarafından“ Zhejiang Eyaletindeki Patent tanıtım kuruluşu ”; teknoloji araştırma ve geliştirme konusunda güçlü bir güce sahip.

  Şimdi ana tek hücreli mcb Serisi Günlük Üretim 15.000 adettir, 10.000 metrekareden fazla üretim alanı, 150'den fazla işçi (25 teknisyen ve kıdemli mühendis;) ve 500'den fazla gelişmiş üretim ekipmanı getirmiştir.

  Şirket “Mühendislik Yapıları İçin Tavsiye Ürünleri” ve “Avrupa İçin Tavsiye Ürünleri” olarak yetkilendirildi.

  Çin Müteahhitlik Standartları Birliği Birliği ”.

 • OEM / ODM


  1. oem

  Kurumsal planlama, marka tanıtımı, müşteriler için tasarım vb. Konulardan sorumlu olan planlama departmanını kendi bünyemizde oluşturduk. Fikirlerinizi bize bildirin; sizin için tam bir paketleme seti tasarlayacağız.


  2. ODM

  Teknik departman ilgili mühendislik endüstrisinde en üst sırada yer alan müşterilerin güçlü desteğidir. Bununla birlikte, neredeyse tüm kalıp takımları, teknik ekip lideri olan kendi kalıp merkezimizde tamamlanmaktadır. Yeni ürünleriniz varsa, bize bize örnek veya resim gönderin, aşağıdakileri içeren tam hizmet sağlayın: kalıp imalatı, ambalaj tasarımı, test ve ürün üretimi vb.

 • Ar-Ge
  Teknik merkezimiz deneyimli teknik elit ve profesyonel mühendislerden oluşan bir ekip ile teknik departman ve Ar-Ge bölümünden oluşmaktadır. Sadece temel araştırmalara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük inovasyon ve yaratıcı gücü olan en ileri teknolojiyi de hedefliyoruz.

İletişim bilgileri
Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Wendy Fang

Tel: 86-577-67396222

Faks: 86-577-6739-5861

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)