aboutus
Üretim hattı

Üretim sürecinde ve sevkıyattan önce, ürünlerimizin her biri, ürünün en iyi kalitede olmasını sağlamak için çok sıkı profesyonel testlerdir. Ayrıca, Liushi Hükümet Test Merkezi, Hangzhou Fangyuan Test Merkezi, TÜV Test Merkezi ile uzun vadeli işbirliği ilişkisi de olan şirket, 2005 yılında “Zhejiang'ın teknoloji araştırma ve geliştirme merkezi” olarak yetkilendirilen Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezi'ni kurdu. Eyaleti ”ve Zhejiang Eyaleti Halk Hükümeti tarafından“ Zhejiang Eyaletindeki Patent tanıtım kuruluşu ”; teknoloji araştırma ve geliştirme konusunda güçlü bir güce sahip.

Şimdi ana tek hücreli mcb Serisi Günlük Üretim 15.000 adettir, 10.000 metrekareden fazla üretim alanı, 150'den fazla işçi (25 teknisyen ve kıdemli mühendis;) ve 500'den fazla gelişmiş üretim ekipmanı getirmiştir.

Şirket “Mühendislik Yapıları İçin Tavsiye Ürünleri” ve “Avrupa İçin Tavsiye Ürünleri” olarak yetkilendirildi.

Çin Müteahhitlik Standartları Birliği Birliği ”.

OEM / ODM


1. oem

Kurumsal planlama, marka tanıtımı, müşteriler için tasarım vb. Konulardan sorumlu olan planlama departmanını kendi bünyemizde oluşturduk. Fikirlerinizi bize bildirin; sizin için tam bir paketleme seti tasarlayacağız.


2. ODM

Teknik departman ilgili mühendislik endüstrisinde en üst sırada yer alan müşterilerin güçlü desteğidir. Bununla birlikte, neredeyse tüm kalıp takımları, teknik ekip lideri olan kendi kalıp merkezimizde tamamlanmaktadır. Yeni ürünleriniz varsa, bize bize örnek veya resim gönderin, aşağıdakileri içeren tam hizmet sağlayın: kalıp imalatı, ambalaj tasarımı, test ve ürün üretimi vb.

Ar-Ge

Teknik merkezimiz deneyimli teknik elit ve profesyonel mühendislerden oluşan bir ekip ile teknik departman ve Ar-Ge bölümünden oluşmaktadır. Sadece temel araştırmalara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük inovasyon ve yaratıcı gücü olan en ileri teknolojiyi de hedefliyoruz.

İletişim bilgileri