aboutus

Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd

Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd
1 2 3
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Wenzhou Yeni Mavi Gökyüzü
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 1000000-1200000
Yıl kurulan: 1993
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Şirket, 1999 yılında kurulan, LV Dağıtım ve Motor Kontrolü, Endüstri Kontraları, Aşırı Gerilim Koruması, Anahtarlama Cihazları ve Diğer Cihazlar, Üretim, İşletme ve Organik Bir Komple Pazarlama Konusunda Uzmanlaşan Çin'de bir Elektrik Tedarikçisidir. Bazı Başlıca Sıcak Ürünlerimiz Minyatür Devre Kesiciler, Kalıplı Devre Kesiciler, Artık Akım Cihazı, MCB, RCD, RCBO, MCCB, Dalgalanma Koruyucusu, Ac Kontaktörleri, Marş, Röle vb.

Şirketimiz, Pazarın Talebine Uygun Ürün Araştırmaları İçin Büyük Fon Ve Beyin Yatırımları Yapmaktadır. Üst Düzey Araştırma Grubu, Gelişmiş Aparat Ve İyi Bilimsel Atmosfer Kararlı ve Güvenilir Kaliteyi Sağlıyor, Ürünlerimizin çoğu IEC, EN, GB, BS Gereksinimlerine Uygun, Esas Olarak Elektrik Şirketine ve Dağıtım Şirketlerine Satılıyor. İngiltere, Brezilya, Meksika, Rusya, Benin, Hollanda, Güney Afrika, İran, Türkiye, Tayland, Endonezya vb.

NBSe'nin misyonu: "Elektrik korumaya odaklan, dünya çapında elektrik kullan." ve inancımız "bütünlüğü koru, ilerlet, dünyaya hizmet et" dir. Müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmak için en uygun fiyatları sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

70'ten fazla yerli ve uluslararası patenti bulunan New Blue Sky Elec; Tüm devre kesicilerimiz CCC, CB, CE, EMC, TÜV, ROHS, SNI, NOM ve diğer uluslararası sertifikalara sahiptir. Ürünlerimiz devre kesici için yapının iyileştirilmesini kullanır (buluş patentleriyle); keskin bir şekilde mcb elektrik performansını arttırdı ve maliyeti düşürdü. Ar-Ge çalışmalarının ardından ürünlerimiz devre kesici alanında lider oldu.

Geçmiş

1993 yılında kurulan Wenzhou Yeni Mavi Gökyüzü Elektrik Co, Ltd (Eski Yueqing Mavi Gökyüzü Elektrik Co, Ltd W güzel Wuniu Endüstri Parkı, Oujiang Nehri'nin kıyısında Wenzhou City; minyatür devre kesiciler ve artık akım devre kesicileri için profesyonel olarak araştırma, geliştirme ve üretim yapan yüksek ve yeni teknoloji bir kuruluştur. Şirket, peş peşe yıllarda “AAA dereceli İhracat Kredisi Şirketi”, “Gelişmiş Girişim”, “Yıldız Girişim” ve “Patent Model Girişim” gibi ödüller aldı. Şu anda, şirket, 70'den fazla yerli ve uluslararası patenti olan, finansal kaynaklarda bol ve teknolojide ileri düzeydedir; 10.000 metrekareden fazla standart atölye çalışmasına sahiptir. Şirket 150'den fazla kişiyi istihdam etmektedir (25 teknisyen ve kıdemli mühendis;). Ek olarak, şirket bir dizi gelişmiş üretim cihazı ve hassas tespit ve inceleme araçları kullandı. 2005 yılında, Zhejiang Eyaleti Halk Hükümeti tarafından “Zhejiang Eyaletinin Kurumsal Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezi” ve “Zhejiang Eyaletindeki Patent Tanıtım Şirketi” olarak yetkilendirilen Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezi'ni kurdu. teknoloji araştırma ve geliştirme konusunda güçlü bir güce sahip.
Geçtiğimiz yirmi yıl boyunca, “bütünlük, yenilikçilik, rekabetçi ürünler ve uygun fiyat” operasyon felsefesi ve “bir yanlış adımın büyük bir fark yaratacağı” üretim felsefesi altında, şirket, iş dünyasını teşvik eden yenilikçi bir gelişme yolunda yürüdü. bilim ve teknoloji ile şirketin ve ürünlerinin popülerliği hızla artmıştır. İyi yönetim seviyesine, güçlü üretim kapasitesine ve mükemmel ürün kalitesine sahibiz. Şirket eşsiz bir kurum kültür sistemi ve ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi kurmuştur. Ürünleri, TUV, NF, CB, CCC, CE, NSW ve SNI gibi sertifikaları geçmiştir, Çin Mühendislik Yapımına İlişkin Çin Birliği tarafından "Mühendislik Yapımına Yönelik Tavsiye Edilen Ürünler" ve "Avrupa Birliği için Tavsiye Edilen Ürünler" olarak yetkilendirilmiştir Standardizasyon.
Ekonomik küreselleşme karşısında, NBSe çalışanları, şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Huang Mingguang'ın önderliğinde “dünya standartlarında kırıcı imalat şirketi yaratma” hedefini ileri sürüyor.

Hizmet

Şirketin mevcut tescilli markası NBSe, Bic, CNLT, SENTEN, SWITCHEL vb. Devre Kesicinin şirket üretimi, elektrik kondansatör grubu, dağıtım panosu ve motor kontrol ünitelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sıkı kalite yönetimi ve iyi bir ün nedeniyle, ürünlerimiz güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu, Güney Amerika, Avrupa ve diğer ülke ve bölgelere satıldı.

Ekibimiz

Ayrıca, ekibimiz, tasarım ekibimiz ve QC ekibimizden oluşan bir ekibimiz var ve müşterilere istedikleri numuneyi en erken tarihte tedarik edebiliyor, siparişinizi doğru şekilde düzenleyebiliyor, seri üretim kalitesini ve teslimat süresini kesinlikle kontrol edebiliyor ve işlerin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlayabiliyoruz!

Tasarım ekibimizin çalışmalarıyla, fabrikamız tamamen tatmin edebilecek binlerce farklı stil ve malzeme ürünü de dahil olmak üzere, bu yıl, Çevre Dostu, banyo ve vücut Faydaları, Vücut Terapisi, Kişisel Bakım, Banyo Hediye Seti, Masaj, Mikrofiber temizlik geliştirmiştir talep.

İletişim bilgileri